KONST / Litografier / Färglitografi 16606142
nr 1660 6142
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Våris". Signerad, numrerad 317/360. Färglitografi, bildmått: 27x47 cm, yttermått inklusive ram: 44x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:39:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson